Ziedojumu konts

Krapes mājas būvniecībai:

LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS

40008184420

VIDUS PR. 15, OGRE

SWEDBANK

LV45HABA0551041774488Sekojiet mums:

    

Nometne „Izaicinājums 7” Raiskumā 2014. gada 19. -26. jūlijā.

Dalībniekiem nometne sākās 19. jūlijā, bet dienu iepriekš Raiskuma speciālajā internātpamatskolā ieradās Wings for Wheels komanda un visi brīvprātīgie asistenti un praktisko darbu palīgi, lai iepazītos ar saviem pienākumiem, apgūtu dažas nepieciešamas iemaņas un sagatavotos dalībnieku sagaidīšanai nākamajā dienā. Brīvprātīgie palīgi bija ieradušies no dažādām valstīm: Latvijas, Igaunijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Armēnijas, Uzbekistānas un ASV. Ierašanās dienā mūs diemžēl sagaidīja nepatīkams pārsteigums: izrādījās, ka pie skolas bija sākušies remontdarbi, kas cilvēkiem riteņkrēslos krietni apgrūtināja pārvietošanos pa skolas apkārtni un iekļūšanu skolā, kur mums vajadzēja uzturēties turpmāko nedēļu. Pēc tam, kad bijām visi kopā lūguši Dievu par radušos situāciju, mēs sapratām, ka ir jāturpina iecerētais un nometnei jānotiek, par spīti visām neērtībām.

Šovasar bija ieradušies 29 no 30 plānotajiem dalībniekiem. Vairāki no viņiem bija cilvēki, kas mūsu nometnēs piedalās katru gadu, jo tā ir viņu vienīgā iespēja tikt laukā no mājām un satikties ar draugiem. Bet diezgan daudz bija arī jaunu dalībnieku no dažādām Latvijas vietām. Mums bija patiess prieks ar viņiem iepazīties un redzēt, kā viņi izbauda nometnes gaisotni un viņiem sagatavoto programmu. Nav šaubu, ka šī nedēļa viņiem kļuva par neaizmirstamu piedzīvojumu, pilnu jauniem iespaidiem un pārsteidzošiem atklājumiem.

Katras dienas sākumā tiem, kas to vēlējās, bija iespēja kopā dziedāt slavēšanas dziesmas Dievam. Slavēšanai sekoja rīta rosme un brokastis, pēc kurām notika fizioterapija grupās un individuāli. Gandrīz katru dienu notika lekcija par kādu tēmu, ko dalībnieki paši bija izvēlējušies iepriekšējā gadā. Pēc pusdienām notika mākslas un fotografēšanas darbnīcas, kā arī citas interesantas aktivitātes gan telpās, gan ārā. Bet vakara programmas laikā varējām noskatīties igauņu filmu „Mandarīni”, noklausīties prezentāciju par Uzbekistānu, skatīties mīmu priekšnesumus, koncertu, kā arī piedalīties paneļdiskusijā ar Wings for Wheels komandas dalībniekiem. Un vēl katru dienu bija iespēja izmantot bezmaksas friziera pakalpojumus.

Pamodušies svētdienas rītā, mēs uzzinājām, ka viena no nometnes organizētājām, Hildegune no Norvēģijas, iepriekšējā vakarā ir aizvesta uz slimnīcu Rīgā un viņas veselības stāvoklis ir ļoti smags. Lai atvieglotu briesmīgās sāpes, ārstiem vajadzēja izraisīt Hildegunei mākslīgo komu. Visas dienas gaitā un arī orientēšanās spēlē kādā no kontrolpunktiem mēs visi lūdzām Dievu par Hildeguni. Šķiet neticami, taču pirmdienas vakarā viņa atkal bija kopā ar mums! Lai gan nogurusi un vārga, viņa bija pilna aizrautības organizēt otrdien paredzētās sporta spēles.

Saskaņā ar tradīciju nometnes „Izaicinājums” laikā bija diena, kad dalībniekiem bija ieplānots kāds ekstrēms piedzīvojums. Visi tika aizvesti uz Cēsu lidlauku, kur dalībniekus gaidīja divi izaicinājumi: lidojums ar četrvietīgu lidmašīnu un pašaizsardzības paņēmienu apgūšana Hildegunes vadībā. Laikam lieki teikt, ka cilvēki bija sajūsmā! Diena noslēdzās ar vakariņām pie ugunskura un liecībām par to, kā esam piedzīvojuši Dievu savā dzīvē.

Nometnes pēdējās dienas vakarā pēc atsauksmju anketu aizpildīšanas un nelielu piemiņas un pateicības dāvanu pasniegšanas dalībnieki tika aicināt uzticēt savu dzīvi Jēzum Kristum. Šim aicinājumam atsaucās pieci cilvēki. Mēs aizlūdzām par viņiem, un no sirds priecājamies kopā ar viņiem.

Nometnes beigās daudzi jutās noguruši, bet domājam, ka, atgriezušies mājās, mēs daudz labāk sapratām, ka kopā ar Dievu tiešām nekas nav neiespējams! 

Nometnes atspoguļojumu fotogrāfijās varat aplūkot šeit:

https://plus.google.com/photos/103896694968373593473/albums/6044036115542281169?authkey=CITb0Y633s6XUA

Aizvērt

Paldies par balsojumu!

Seko mūsu lapai feisbukā:

 

Arī Tu vari atbalstīt labos darbus ziedojot labdarības veikalā Hopen lietas, kuras vairs nelieto, bet kuras Tev šķiet kādam varēs noderēt:

Vari ziedot:
apģērbus, apavus, cepures u.c.
aksesuārus (rotas, jostas, somas)
visa veida mēbeles
interjera un dizaina priekšmetus (traukus, gleznas, vāzes, paklājus, tekstilu)
bērnu preces
sporta preces, inventāru un ekipējumu
elektropreces

Ziedojumus pieņemsim
Ogrē: Skolas ielā 18, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00

Jēkabpilī: Viestura ielā 7A, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00
Rīgā: Āgenskalnā, Mazā nometņu ielā 32, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00

Rīgā: Imantā, Kurzemes prospektā 132a, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00

No 9. jūlija Jēkabpilī: Viestura ielā 7a darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00


Ziedotajām lietām jābūt tīrām un kvalitatīvām.