Ziedojumu konts

Krapes mājas būvniecībai:

LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS

40008184420

VIDUS PR. 15, OGRE

SWEDBANK

LV45HABA0551041774488Sekojiet mums:

    

Pašvaldībā viesojas kristieši no Holandes
16.12.2016.

Šodien, 28. oktobrī, Ogres novada pašvaldības vadība tikās ar vairāku kristīgo draudžu pārstāvjiem no Holandes, kuri sadarbībā ar Lūkas fondu piedalījās brīvprātīgajā darbā, palīdzot Ogres novada iedzīvotājiem.

Divpadsmit holandieši Latvijā viesojās trīs dienas un šajā neilgajā laikā posmā izdarīja daudz labus darbus. Viņi palīdzēja Krapes pagastā ugunsnelaimē cietušajai Kļaviņu ģimenei mājas celtniecībā. Savukārt draudzei Madlienā nomainīja grīdu, iesaistījās labdarības veikalu “Hopen” ikdienas darbu izpildē, vairākiem senioriem saskaldīja malku, sakrāva to šķūnī un sakopa pagalmu.  

Satiekoties ar Ogres novada pašvaldības domes vadību, holandieši atzina, ka daži no viņiem esot viesojušies Ogrē jau šī gada februārī. Viņiem Ogres novads un tā iedzīvotāji atstājuši ļoti pozitīvu iespaidu, tāpēc arī gribējies atbraukt vēl. Holandieši bija pateicīgi par viesmīlību un sirds siltumu, ko sniedza apkārtējie cilvēki.
 
Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis un viņa vietnieki Ilga Vecziediņa un Egils Helmanis pateicās novada viesiem par nesavtīgo darbu, ko viņi dara, par pozitīvismu un gaišajām domām, ko viņi sniedz iedzīvotājiem, kā arī par to, ka viņi māca cilvēkiem dalīties,  darīt labus darbus un mīlēt dzīvi.
 
Pēc saņemtajiem pateicības vārdiem no pašvaldības vadības, holandieši aizlūdza par Ogres novadu, par pašvaldības vadību un darbiniekiem.
Aizvērt

Paldies par balsojumu!

Seko mūsu lapai feisbukā:

 

Arī Tu vari atbalstīt labos darbus ziedojot labdarības veikalā Hopen lietas, kuras vairs nelieto, bet kuras Tev šķiet kādam varēs noderēt:

Vari ziedot:
apģērbus, apavus, cepures u.c.
aksesuārus (rotas, jostas, somas)
visa veida mēbeles
interjera un dizaina priekšmetus (traukus, gleznas, vāzes, paklājus, tekstilu)
bērnu preces
sporta preces, inventāru un ekipējumu
elektropreces

Ziedojumus pieņemsim
Ogrē: Skolas ielā 18, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00
Rīgā: Mazā nometņu ielā 32, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00

Ziedotajām lietām jābūt tīrām un kvalitatīvām.