Ziedojumu konts

Krapes mājas būvniecībai:

LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS

40008184420

VIDUS PR. 15, OGRE

SWEDBANK

LV45HABA0551041774488Sekojiet mums:

    

Labdarības koncerta laikā saziedo 638 eiro
26.05.2016.

Baznīcu naktī Ogres Trīsvienības baptistu baznīcā notika labdarības koncerts "Ceļam māju", kura ienākumus izmantos Kļaviņu ģimenes mājas "Šultes" būvniecībai.

 

Ogres Trīsvienības baptistu baznīca organizēja labdarības koncertu, lai palīdzētu nelaimē nonākušai ģimenei. Atgādinām, ka 14.janvārī ugunsgrēkā tika nopostīta Krapes pagastā dzīvojošās Kļaviņu ģimenes māja, kurā gāja bojā arī 11 gadus vecais audžudēls Andrejs.

 

Bībelē visu lietu kopsavilkums ir pateikts šajos vārdos: "Tev būs Dievu, savu Kungu, mīlēt no visas savas sirds, ar visu savu dvēseli, ar visu savu spēku un ar visu savu prātu un savu tuvāko kā sevi pašu. Un šī tuvākā mīlestība ir mūs visus saaicinājusi uz šo koncertu," sacīja Ogres Trīsvienības baptistu draudzes locekle Aija Grīnberga.

 

Labdarības pasākumā vēlējās piedalīties arī Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis, bet, tā kā viņš pašlaik atrodas ārpus Latvijas, Helmaņa kungs uzrunāja labdarības koncerta apmeklētājus ar video starpniecību: "Mums katram var pienākt diena, kad nepieciešama palīdzība. Šobrīd tāda reize ir pienākusi Kļaviņu ģimenei Krapes pagastā, lai atjaunotu nodegušo ģimenes māju, un viņi varētu atgriezties dzimtajā vietā. Mēs varam apvienoties pret kaut ko, bet mēs varam apvienoties arī par kaut ko. Apvienojoties "pret" mēs vairojam naidu, apvienojoties "par" mēs vairojam mīlestību. Es aicinu, lai mēs apvienotos par mīlestību un visi kopā uzceltu šo māju. Paldies Lūkas fonda pārstāvjiem un visiem cilvēkiem, kas iesaistās šajā projektā. Visi kopā mēs to izdarīsim". 

 

Koncertā muzicēja saksofonists Artis Gāga, Ogres Kultūras centra jauniešu koris "Impulss", soliste Jolanta Kalniņa, Manguļu ģimene, Ogres Trīsvienības baznīcas ansamblis.

 

"Kad, plānojot šo koncertu, devāmies uz Ogres novada pašvaldību, domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis nekavējoties piekrita uzstāties koncertā kopā ar savu ģimeni," atklāj A.Grīnberga. "Ir lietas, ko mēs nevaram mainīt, bet ir lietas, kas mūs vieno," saka A.Mangulis.

 

Arī Ogres Kultūras centra jauniešu kora diriģente Daina Čudare atzīst, ka situācija, kādā nonākusi Kļaviņu ģimene, kora dziedātājus tik ļoti uzrunājusi, ka, neraugoties uz saspringto mēģinājumu grafiku, viņi ir šeit. Baznīcu naktī paredzēto kopīgo lūgšanu "Mūsu Tēvs Debesīs", ko komponējusi Lūcija Garūta,  klausītāji  izdziedāja kopā ar jauniešu kori.

 

Ogres Kultūras centra jauniešu koris "Impulss" koncertā ne tikai dziedāja, bet arī kopā ar Ogres Trīsvienības baptistu draudzi bija sagatavojuši dāvanu Kļaviņu ģimenei – koka šūpuļkrēslu, kas simbolizē bērnību un bojā gājušā 11 gadus vecā Andreja nepiepildīto sapni – kļūt par galdnieku un izgatavot pašam šādu krēslu. Šis krēsls simbolizē arī Kļaviņu ģimenes sūtību – būt par audžuģimeni un izauklēt bērnus. Līdz šim viņi izaudzinājuši deviņus bērnus.

 

Koncerta laikā ikviens varēja ziedot naudu labdarības projektam "Ceļam māju!". Ar savu artavu labdarības projekta īstenošanā piedalījās arī paši mazākie Baznīcu nakts apmeklētāji, kuri īpaši atvēlētā telpā varēja izgatavot apsveikuma kartītes. Bērnu veidotās kartītes par ziedojumiem varēs iegādāties veikalā "Hopen" Ogrē, Skolas ielā 18.

 

Koncerta noslēgumā, saskaitot ziedojumus, izrādījās, ka kopumā saziedoti 638 eiro.

 

Tie, kas nevarēja būt klāt Baznīcu naktī rīkotajā labdarības koncertā, var ziedot norādītajā kontā.

 

Ziedojumu konts Krapes mājas būvniecībai:

 

LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS
40008184420
VIDUS PR. 15, OGRE
SWEDBANK
LV45HABA0551041774488

Aizvērt

Paldies par balsojumu!

Seko mūsu lapai feisbukā:

 

Arī Tu vari atbalstīt labos darbus ziedojot labdarības veikalā Hopen lietas, kuras vairs nelieto, bet kuras Tev šķiet kādam varēs noderēt:

Vari ziedot:
apģērbus, apavus, cepures u.c.
aksesuārus (rotas, jostas, somas)
visa veida mēbeles
interjera un dizaina priekšmetus (traukus, gleznas, vāzes, paklājus, tekstilu)
bērnu preces
sporta preces, inventāru un ekipējumu
elektropreces

Ziedojumus pieņemsim
Ogrē: Skolas ielā 18, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00
Rīgā: Mazā nometņu ielā 32, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00

Ziedotajām lietām jābūt tīrām un kvalitatīvām.