Ziedojumu konts

Krapes mājas būvniecībai:

LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS

40008184420

VIDUS PR. 15, OGRE

SWEDBANK

LV45HABA0551041774488Sekojiet mums:

    

PALĪDZĒSIM KĻAVIŅU ĢIMENEI

Lūkas fonds, Ogres novada pašvaldība un Ogres kristīgās draudzes aicina ikvienu labas gribas cilvēku piedalīties labdarības projektā “Ceļa māju”, tā palīdzot Kļaviņu ģimenei atgriezties savā mājās.
 
Kļaviņu ģimenes sapnis – atkal dzīvot un saimniekot pašiem savā mājā un dzimtas īpašumā “Šultēs”. Kļaviņi ir palīdzējuši daudziem, un viņu sapnim piepildīties palīdzēs viņu līdzcilvēki, jo, kā uzsver Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis, labais vairo labo.
 
“Kļaviņi paši ir ļoti daudz palīdzējuši citiem, tagad pienācis laiks palīdzēt viņiem. Šī māja būs jaunas dzīves sākums,” saka E. Helmanis. “Laiks mūs pārbauda – pārbauda mūsu garu, mūsu ticību, un šis ir brīdis mūsu attieksmes pārbaude – vai esam gatavi dalīties ar citiem. Novada pašvaldības dome noteikti sniegs atbalstu, lai šī ģimene atkal varētu dzīvot savā mājā. Paldies Lūkas fondam par atbalstu labdarības akcijas iniciatīvai, paldies Ogres Trīsvienības baptistu draudzei par Ogres kristīgo draudžu apvienošanu šim cēlajam mērķim – palīdzēt nelaimē nonākušajiem. Kopā mēs varam vairāk, un mūsu pienākums ir apkopot spēkus, lai Kļaviņu ģimene pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties savās mājās.”
 
Lūkas fonda pārstāvis Mārcis Zanerips uzsver: “Ja mēs katrs iesaistīsimies, varēsim uzcelt māju no jauna. Ļoti būtiskas aspekts šajā procesā ir koordinēšana,” uzsver M. Zanerips.  Labdarības projekta koordinēšanu uzņēmies Lūkas fonds. Interneta vietnē www.hopen.lv var sekot līdzi informācijai par labdarības akciju “Ceļam māju” un arī pieteikties dalībai šajā akcijā, aizpildot pieteikumu.
 
Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dimants savukārt akcentē brīvprātīgā darba nozīmi – gan šajā labdarības projektā, gan kopumā: “Šādās akcijā nostiprinās brīvprātīgais darbs, un katram ir iespēja tajā iesaistīties atbilstoši savām iespējām un labajai gribai. Ir vajadzīgi būvmateriāli, un te savu palīdzīgo roku var sniegt uzņēmēji, ir nepieciešami prasmīgi cilvēki būvdarbu un mājas labiekārtošanas darbu veikšanai. Pēc ugunsnelaimes šķita, ka nespēsim māju atjaunot, tagad viss ir ievirzījies pozitīvā gultnē, ir svarīgi, ka visi kopā spējam palīdzēt cilvēkiem brīdī, kad palīdzība ir nepieciešama. Ticu, ka atsaucība būs liela un spēsim daudz paveikt."
 
Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars atgādina, ka ir ļoti svarīgi dot Kļaviņu ģimenei ticību, dot spēku pārvarēt nelaimi. “Mīli savu tuvāko kā sevi pašu, un mums tuvākais ir katrs cilvēks, kas dzīvo mums līdzās. Savu gatavību iesaistīties šajā projektā ir pauduši arī citu Ogres kristīgo draudžu mācītāji, ir iecere rīkot mācītāju talku,” apliecina D. Pandars un pateicas E. Helmanim un P. Dimantam par labdarības projekta “Ceļam māju” iniciatīvu.
 
D. Pandars aicina iedzīvotājus piedalīties labdarības koncertā, kas Baznīcu nakts ietvaros notiks jau šonedēļ – 10.jūnijā, Ogres Trīsvienības baptistu baznīcā Vidus prospektā 15, Ogrē.
 
M. Zanerips: “Labdarības koncerts ir starts labdarības projektam “Ceļam māju”, ar to sākam Kļaviņu ģimenes mājas atjaunošanu. Ideja par šādu koncertu nāca no saksofonista Arta Gāgas, kurš arī pats piedalīsies šajā koncertā.” Koncertā uzstāsies Ogres kultūras centra jauniešu koris “Impulss”, Ogres novada domes priekšsēdētājs, profesionāls vokālists Artūrs Mangulis ar ģimeni, Jolanta Kalniņa, Ogres Trīsvienības baznīcas ansamblis.
 
“Baznīcu naktī visās Latvijas baznīcās cilvēki vienosies kopīgā lūgšanā “Mūsu Tēvs debesīs”, labdarības koncertā mūsu lūgšana izskanēs ar Lūcijas Garūtas kantāti “Dievs, Tava zeme deg!”. Aicinu iedzīvotājus piedalīties gan koncertā, ziedojot savu artavu mājas būvniecībai, gan praktiski iesaistīties labdarības akcijā. Mūsu spēku apvienošana ir arī garīgais atbalsts, lai palīdzētu Kļaviņu ģimenei tikt par tam, kas ar viņiem ir noticis,” stāsta M. Zanerips.
 
Lūkas fonds ir atvēris ziedojumu kontu, kurā ikviens, kurš vēlas palīdzēt Kļaviņu ģimenei atgriezties savā mājās, var ieskaitīt naudu.
 
Ziedojumu konts Krapes mājas būvniecībai:
 
LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS
40008184420
Vidus prospekts15, Ogre
SWEDBANK
LV45HABA0551041774488

 

Aizvērt

Paldies par balsojumu!

Seko mūsu lapai feisbukā:

 

Arī Tu vari atbalstīt labos darbus ziedojot labdarības veikalā Hopen lietas, kuras vairs nelieto, bet kuras Tev šķiet kādam varēs noderēt:

Vari ziedot:
apģērbus, apavus, cepures u.c.
aksesuārus (rotas, jostas, somas)
visa veida mēbeles
interjera un dizaina priekšmetus (traukus, gleznas, vāzes, paklājus, tekstilu)
bērnu preces
sporta preces, inventāru un ekipējumu
elektropreces

Ziedojumus pieņemsim
Ogrē: Skolas ielā 18, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00
Rīgā: Mazā nometņu ielā 32, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00

Ziedotajām lietām jābūt tīrām un kvalitatīvām.