Ziedojumu konts

Krapes mājas būvniecībai:

LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS

40008184420

VIDUS PR. 15, OGRE

SWEDBANK

LV45HABA0551041774488Sekojiet mums:

    

Notiks pasākums “Ogres novads ceļā uz sociālo uzņēmējdarbību”
11.10.2017.

19.oktobrī notiks pasākums “Ogres novads ceļā uz sociālo uzņēmējdarbību”, kuru rīko Lūkas fonds un labdarības veikali Hopen sadarbībā ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju. Pasākumā aicināti piedalīties nevalstisko organizāciju un uzņēmumu vadītāji, kas darbojās vai plāno uzsākt darbību sociālās uzņēmējdarbības jomā.  Pasākumā  varēs  uzzināt gan jaunākās aktualitātes par Sociālā uzņēmuma likumu un norisēm sociālās uzņēmējdarbības jomā Latvijā, gan arī diskutēt par sociālās uzņēmējdarbības attīstības perspektīvām Ogres pilsētā un novadā.


Šobrīd arvien biežāk dzirdam jaunumus par  sociālo uzņēmējdarbību. Vai sociālā uzņēmējdarbība ir vecmāmiņas, kuras ada zeķes? „Jā, bet ne tikai! Sociālā uzņēmējdarbība ir daudz plašāka, vērienīgāka un daudzveidīgāka nekā tikai kādas konkrētas mazaizsargātās grupas nodarbinātības uzņēmumi. Darba integrācijas uzņēmumi noteikti ir viena iespēja, kā darboties sociālās uzņēmējdarbības jomā, taču nebūt ne vienīgā! Sociālajam uzņēmuma nav obligāti jānodarbina kādas riska grupas pārstāvji. Sociālie uzņēmumi veiksmīgi darbojas arī izglītības pieejamības un kvalitātes veicināšanas, vides aizsardzības, kultūras daudzveidības, sociālo un veselības pakalpojumu, pilsoniskās sabiedrības attīstības un citās jomās.”, stāsta Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore Madara Ūlande. Šis ir viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem par sociālo uzņēmējdarbību. Atvērto jautājumu vēl daudz, pašreiz plašākā informācija par sociālo uzņēmējdarbību atrodama asociācijas  mājas lapā www.socialauznemejdarbiba.lv


Mārcis Zanerips, Lūkas fonda padomes loceklis: „Man ļoti patīk salīdzinājums, ka sociālā uzņēmējdarbība ir kaut kas pa vidu starp Ričardu Brensonu un Māti Terēzi. Redzu, ka Ogrē ir vairāki entuziasti, kas darbojās šajā vidus posmā, un priekš šīs darbības ir nepieciešams likumiskais ietvars, un tāds būs spēkā no nākamā gada. Jau šobrīd ir pieejams finansējums Labklājības Ministrijas programmā „Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai". Atliek tik īstenot savus plānus.”


Seminārā Ogrē piedalīsies Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore Madara Ūlande, biedrības „Cerību spārni” izveidotāja un vadītāja Eva Viļķina, Ogres pašvaldība, nevalstiskā sektora un uzņēmumu pārstāvji.


Pieteikties semināram var līdz 17.oktobrim elektroniski  marcis.zanerips@inbox.lv vai pa tālruni 22333460. 


Aizvērt

Paldies par balsojumu!

Seko mūsu lapai feisbukā:

 

Arī Tu vari atbalstīt labos darbus ziedojot labdarības veikalā Hopen lietas, kuras vairs nelieto, bet kuras Tev šķiet kādam varēs noderēt:

Vari ziedot:
apģērbus, apavus, cepures u.c.
aksesuārus (rotas, jostas, somas)
visa veida mēbeles
interjera un dizaina priekšmetus (traukus, gleznas, vāzes, paklājus, tekstilu)
bērnu preces
sporta preces, inventāru un ekipējumu
elektropreces

Ziedojumus pieņemsim
Ogrē: Skolas ielā 18, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00
Rīgā: Mazā nometņu ielā 32, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00

Ziedotajām lietām jābūt tīrām un kvalitatīvām.