Ziedojumu konts

Krapes mājas būvniecībai:

LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS

40008184420

VIDUS PR. 15, OGRE

SWEDBANK

LV45HABA0551041774488Sekojiet mums:

    

Hopen atbalsta "Laulāto kursu"
11.10.2017.

Kurss laulāto attiecību stiprināšanai

 

Lai palīdzētu laulātiem pāriem atjaunot tuvību un savstarpējo sapratni, no 11.oktobra Ogres kultūras centrā notiks “Laulāto kurss”, kurā astoņos romantiskos vakaros kopā ar dzīvesdraugu būs iespēja baudīt vakariņas, klausīties lekcijā un pārrunāt dzirdēto.

 

“Laulāto kurss” notiks trešdienās, pulksten 18:30 Ogres Kultūras centra mazajā zālē, un tā laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā “Stipras laulības pamats”, “Savstarpējā komunikācija”, “Konfliktu risināšana”, “Piedošana”, “Intīmās attiecības” uc. Vakara gaitā katrs pāris sēž pie sava galdiņa, tāpēc visas sarunas notiek privāti vienam ar otru.

 

Kurss nāk par labu pāriem, kuru laulība jau ir stipra, tas arī palīdz pāriem, kas iet cauri dažādām grūtībām. Viņi spēj atjaunot komunikāciju konstruktīvā veidā. Daži pāri, kas dzīvo atsevišķi vai ir jau šķīrušies ir izmantojuši šo kursu kā veidu, lai atkal salabtu. Šis kurss īpaši uzsver un izskaidro īpašo laulības nozīmi, bet kursā aicināti piedalīties arī pāri, kas ilgstoši dzīvo kopā, bet nav laulāti.

 

Latvijā joprojām ir viens no lielākajiem šķirto laulību īpatsvariem Eiropas Savienībā un analizējot šķiršanās iemeslus par galvenajiem faktoriem Latvijas iedzīvotāji ir atzinuši atšķirīgo skatījumu uz dzīvi un maz kopā pavadīto laiku. “Laulāto kurss” ir veidots tā, lai abus šos šķiršanās faktorus krasi samazinātu. Tā ir arī iespēja vīriem uzaicināt savas sievas uz astoņiem randiņiem,” kursa organizēšanu pamato tās galvenais lektors Dainis Pandars.

 

Laulāto kursa galvenie lektori Liene un Dainis Pandari

 

Laulātā kursa galvenie lektori ir Dainis un Liene Pandari, kuriem ir 10 gadu pieredzi kā pirmslaulību un laulāto pāru lektoriem un konsultantiem. Viņi ir 13 gadus laulībā, kurā audzina ģimenē pieņemtos bērnus – Samantu un Danielu. Kopš 2006.gada Dainis Pandars arī ir jauniešu nevalstiskās organizācijas “Īsta Mīlestība Gaida” valdes priekšsēdētājs, kuru pārstāvot ir lasījis lekcijas par attiecībām gan skolās, gan jauniešu centros, gan nometnēs uc. Kopš 2014.gada D.Pandars vada Latvijas Kristīgā radio raidījumu par attiecībām “Kāpēc gaidīt”. Dainis Pandars darbojas arī kā garīdznieks Ogres Trīsvienības baznīcā, kurā regulāri konsultē gan pārus, gan indivīdus. Dainim un Lienei Pandariem ir bakalaura grāds komunikāciju zinātnēs.

 

Viena vakara izmaksas 5 EUR / personai: cenā iekļautas vakariņas un izdales materiāli.

Pateicība Ogres Kultūras centram un Ogres novada pašvaldībai par telpu nodrošināšanu bez maksas.

 

Pieteikšanās un informācija

• pa tālruni 29444033

• e-pasts: marcis.zanerips@inbox.lv

• https://www.facebook.com/laulatokurss/

 

Vietu skaits ierobežots!


Plakāts

Aizvērt

Paldies par balsojumu!

Seko mūsu lapai feisbukā:

 

Arī Tu vari atbalstīt labos darbus ziedojot labdarības veikalā Hopen lietas, kuras vairs nelieto, bet kuras Tev šķiet kādam varēs noderēt:

Vari ziedot:
apģērbus, apavus, cepures u.c.
aksesuārus (rotas, jostas, somas)
visa veida mēbeles
interjera un dizaina priekšmetus (traukus, gleznas, vāzes, paklājus, tekstilu)
bērnu preces
sporta preces, inventāru un ekipējumu
elektropreces

Ziedojumus pieņemsim
Ogrē: Skolas ielā 18, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00
Rīgā: Mazā nometņu ielā 32, darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās no 10:00-17:00

Ziedotajām lietām jābūt tīrām un kvalitatīvām.