Ziedojumu konts

LŪKAS FONDS NODIBINĀJUMS

40008184420

VIDUS PR. 15, OGRE

SWEDBANK

LV45HABA0551041774488Sekojiet mums:

    

Palīdzības krava no Latvijas pa Brīnumu takām nonāk Ukrainā
12.11.2015.

Noslēgusies akcija "Brīnumu takas", kuras laikā bērni vairākos bāreņu namos Ļvovas apgabalā Ukrainā saņēma gandrīz 500 dāvanu kastītes ar saldumiem, rakstāmpiederumiem, pirmās nepieciešamības precēm un humāno palīdzību no Latvijas.

"Mēs nezinām, kur un kad iesētā sēkla uzdīgs un uzplauks. Mēs nezinām, vai, dodot naktsmājas kādam savā mājā, neesam izguldījuši eņģeļus… Paldies visiem, kas "Brīnumu taku" akcijā dalījās ar vismazāk aizsargātajiem - bāreņiem! Paldies Dievam mūsu tikumīgās audzināšanas pamati vēl ir stipri un mūs nav pārņēmis materiālisms un subkultūra," viens no akcijas organizatoriem Mārcis Zanerips.

 Video:


Jānis Grīnšteins, Lūkas fonda valdes loceklis: "Akcijas mērķis ir sasniegts - savāktas 489 dāvanas bērniem - bāreņiem Ukrainā. Mums ir izdevies iepriecināt bērnus Ukrainā un ieguvējs ir ikviens - gan ziedotāji, gan saņēmēji. Akcijas laikā mums izveidojās laba sadarbība ar Ogres novada pašvaldību.
Labdarības veikala HOPEN vadītāja Nita Gaile uzņēmās Ogres novada iedzīvotāju saziedoto preču sortēšanu, pakošanu un sagatavošanu nosūtīšanai uz Ukrainu.”

"No labdarības veikala HOPEN noliktavas Skolas ielā uz Ukrainu devās divas kravas automašīnas - fūre ar 39 paletēm uz Čerņigovu un kravas auto ar 12 paletēm uz Ļvovas apgabalu Veļikije Mosti. Uz Ļvovu nosūtījām 3,5 tonnas smagu humāno palīdzību t.sk. 489 Brīnumu kastītes, 4 paletes ar pārtikas produktiem un 2 paletes ar drēbēm," Lūkas fonda valdes loceklis Jānis Ģēģeris.


Kastītes un naudas ziedojumu saņēma Ukrainas labdarības fonds "Bērnu takas", kurš dibināts 2005.gadā. "Bērnu takām" ir sabiedriskā labuma statuss, tā ir iekļauta Ukrainas humānās palīdzības saņēmēju reģistrā. Fonda galvenais mērķis ir bērnu sociālā aizsardzība - materiāla, psiholoģiska, juridiska un cita veida labdarības palīdzība. "Bērnu taku" centrs bērniem - bāreņiem tika atklāts š.g. 29.oktobrī. Centra atklāšanā viesus uzrunāja arī Ogres delegācijas pārstāvji - draudzes Vārda Spēks mācītājs Agris Ginko un Lūkas fonda valdes loceklis Jānis Grīnšteins, kuri pasniedza naudas ziedojumu 2000 EUR apmērā, kas sākotnēji tika vākts dāvaniņu nogādes ceļa izdevumiem.

Gan Latvijā, gan Ukrainā akcijas aktīvs dalībnieks bija spilgti dzeltenais Haribo Lācis, kurš iepriecināja gan ogrēniešus pilsētas svētkos, gan bērnus un pieaugušos Ukrainā. Lāča ādā iejutās Laura Gaile: "Tas tiešām bija liels piedzīvojums! Es zinu tikai dažus vārdus krievu valodā, bet es sapratos gan ar bērniem, gan ar pieaugušajiem!"

Ukrainā Ogres pārstāvji apmeklēja vēl vienu kristiešu bērnu namu "Благотать" Ļvovas pilsētā. Tajā dzīvo 25 bērni- bāreņi. Arī viņi saņēma daļu no akcijas dāvanām.

Brīnumu kastīšu sagatavošanā laikā no jūlija līdz septembrim iesaistījās liels skaits Ogres iedzīvotāju, un kristīgās draudzes no visas Latvijas. Māris Puzurs, viens no akcijas organizatoriem: "Aktīvākās bija Ogres, Liepājas, Rīgas, Piltenes, Rēzeknes, Kandavas, Kuldīgas, Bauskas draudzes. Pateicamies par ziedojumiem Jēkabpils, Vaiņodes, Siguldas, Kuldīgas, Rēzeknes, Limbažu, Kandavas, Liepājas baptistu draudzēm un Bauskas vasarsvētku draudzei. Dāvaniņu nosūtīšanas ceļa izdevumus sponsorēja Miandum un VKR Trade & Logistics ar bezmaksas transporta un muitas pakalpojumiem."

Lūkas fonds uzaicināja fonda "Bērnu takas" prezidentu Nikolaju Šagarovu nākamā gada februārī viesoties Ogrē, lai tiktos ar ziedotājiem, Ogres domi, uzņēmumiem un padalītos ar brīnumu darbiem, ko Dievs darījis viņa dzīvē.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Aizvērt

Paldies par balsojumu!

Seko mūsu lapai feisbukā:

 

Arī Tu vari atbalstīt labos darbus ziedojot labdarības veikalā Hopen lietas, kuras vairs nelieto, bet kuras Tev šķiet kādam varēs noderēt:

Vari ziedot:
apģērbus, apavus, cepures u.c.
aksesuārus (rotas, jostas, somas)
visa veida mēbeles
interjera un dizaina priekšmetus (traukus, gleznas, vāzes, paklājus, tekstilu)
bērnu preces
sporta preces, inventāru un ekipējumu
elektropreces

Ziedojumus pieņemsim
Ogrē: Skolas ielā 18, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00

Jēkabpilī: Viestura ielā 7A, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00
Rīgā: Āgenskalnā, Mazā nometņu ielā 32, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00

Rīgā: Imantā, Kurzemes prospektā 132a, darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00

No 9. jūlija Jēkabpilī: Viestura ielā 7a darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-15:00


Ziedotajām lietām jābūt tīrām un kvalitatīvām.